Kataforez Kaplama ve Su İçin UF Membranları

Kataforez Kaplama ve Su İçin UF Membranları

Kataforez Kaplama ve Su İçin UF Membranları

KATAFOREZ KAPLAMA VE SU İÇİN UF MEMBRANLARI

 

Ultrafiltrasyon Spiral Membranlar

UF membran elemanları çoğu konsantrasyon veya temizleme uygulaması için idealdir, yapıları çok çeşitli kimyasal, sıcaklık ve basınç uygulamaları için uygundur.

Membran tasarımı, belirli bir örtü içerisinde diğer mevcut düzenlemelere göre daha yüksek membran alanlarına izin verir. Verimli enerjili, kompakt ve ekonomiktir, çoğu filtreleme işlemi için maksimum çalışma esnekliği sağlar.

Sunulan spiral sarma elemanları ve yuvaları, hepsi endüstri standardı uzunluklarda olan 1.8 ″, 2.5 ″, 4 ″, 6 ″ ve 8 et çaplarında mevcuttur.

 

Ultrafiltrasyon Tüplü Membranlar

Basınçlı filtreleme için kullanılan geleneksel membranlar, boru tipi membranlar, Abcor ultrafiltrasyon sistemleri Membracon’un stoklarının bir parçası olarak mevcuttur.

Ultrafiltrasyon Flexoperm Sistemleri

 

Membracon’un muhafazanın ve boru hattının devrimsel düzenlemesi; Flexoperm® Ultrafiltrasyon (UF) sistemini, kataforez kaplama boyaları için kullanılan diğer UF sistemlerinden daha kompakt hale getirir.

Operatör için daha uygundur ve membran elemanının değiştirilmesi çok daha kolaydır. Membran uygun bir yükseklikte kolayca kaldırılabilir, böylece tavan boşluğu veya bir vinç ihtiyacını azaltır.

İsteğe bağlı olarak sunulan yerinde temizleme (CIP) sistemleri, normal üretim saatlerinde rutin bakım işlemlerinin yapılmasını sağlar.

Komple yedek parça, değiştirme ve servis anlaşmaları mevcuttur.

Ultrafiltrasyon Anolit Sistemleri

Membracon’un anolit sistemleri, verimlilik ve güvenilirlikleriyle sektörde ünlüdür.

Sistemimizi, üretim devam ederken rutin bakımın yapılmasını sağlamak için, muhafaza içerisindeki akış düzenlerinden, elemanların değiştirilmesi ile ilgili sorunları en aza indirgemek, “Clean in Place” sistemler için kullanımı ve bakımı kolay olacak şekilde tasarladık.

Komple yedek parça, değiştirme ve servis anlaşmaları mevcuttur.