background

Hakkımızda

Hakkımızda

KTL Kimya Ekipmanları İthalat İhracat Dış Ticaret LTD. ŞTİ. olarak faaliyet alanımız Kimya, Endüstriyel, Gıda sanayi kuruluşlarına filtrasyon membran sistemleri ve elemanlarının fabrika proseslerine uygun malzeme tedariği yapmaktır. Özellikle kataforez kaplama yapan firmaların üretim süreçlerini iyileştirme, verimliliklerini arttırma ve işletme maliyetlerini düşürme konularında; ultrafiltrasyon, filtrasyon, anot bakımları ve yenileme işlemlerinde teknik destek ve malzeme desteğini sağlama bununla beraber proseslerinde yaşadığı problemlerde teknik danışmanlıklarını yapma ve sistemin işleyişinde kullandıkları saf su teknolojilerinde teknik destek ve yenileme faaliyetleri konusunda çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuştur. Sektöründe edindiği 15 yıllık tecrübe ve birikimlerini yine sektörün gelişmesinde ve iyileşmesinde kullanmak için danışmanlık destek faaliyetlerinde bulunmaktır.

MİSYON

Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak, yenilik ve ileri teknolojiyi takip ederek  müşterilerimizin beklentilerinin üstünde hizmetler sunmak.

VİZYONUMUZ

Dünyanın en iyi membran ürünlerini, gelişmiş hizmetlerini ve ilişkilerini sunarak özel uygulamalar için membran filtrasyon endüstrisinde lider olmak.